20 вересня 2018 року о 11.00 відбулося засідання колегії Головного управління Держгеокадастру у Волинській області. У складі колегії також знаходився Коляденко О.П. (заступник директора департаменту – начальник відділу з організації планових перевірок про здійснення державного контролю за використанням та охороною земель Департаменту контролю за використанням та охороною земель, член колегії).

З запрошених гостів на колегії був присутній голова спілки учасників бойових дій – Дмитрук С.Ю.

 

До порядку денного були включені такі питання:

 

  1. Про стан підготовки та проведення земельних торгів територіальними органами Держгеокадастру за I півріччя (8 місяців) 2018 року.
  2. Про стан виконання доручення Держгеокадастру від 11.07.2018 № 22-28-0.19-7632/2-18 стосовно здійснення представництва інтересів держави в адміністративних та господарських судах з метою усунення порушень вимог земельного законодавства, та про виконання наказу Держгеокадастру від 27.07.2018 № 109 щодо здійснення контролю за справлянням надходжень до бюджету коштів за кодами бюджетної класифікації 21081100, 21110000, 24062200.
  3. Про стан виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 № 60-р щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.
  4. Про стан надання територіальними органами Держгеокадастру адміністративних послуг в сфері Державного земельного кадастру.
  5. Про стан виконання робіт з дообстеження наявності та фізичного стану пунктів Державної геодезичної мережі України 1-3 класу та

результатів здійснення вибіркової перевірки якості обстеження пунктів Державної геодезичної мережі України 1-3 класу.

  1. Про координацію роботи державних підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру та стан оформлення прав на об’єкти нерухомого майна.
  2. Про стан забезпечення земельними ділянками учасників АТО. .
  3. Про стан заходів щодо запобігання та виявлення корупції в Головному управлінні Держгеокадастру у Волинській області.
  4. Про стан виконавської дисципліни в частині дотримання термінів розгляду звернень громадян і запитів на публічну інформацію та звернень і запитів народних депутатів України.

Під час закриття засідання колегії із заключним словом звернувся до присутніх В. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Іващенко Олесь Володимирович.

 У виступі він акцентував увагу на тому що пріоритетним завданням для Головного управління Держгеокадастру у Волинській області є забезпечення тісної взаємодії керівників управлінь, відділів, секторів спільно з начальниками в районах (містах), Головного управління та активізувати роботу управління з профільних питань.