З початку 2018 року за надання адміністративних послуг до бюджетів Волинської області перераховано  майже 1,4 мільйона гривень.

Найбільші надходження – 1,2 мільйона гривень бюджети отримали за послуги надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори надали 14468 таких послуг.

На безоплатній основі громадяни отримали понад 123 тис. послуг. Найчастіше громадяни зверталися з приводу видачі витягу з  Державного земельного кадастру про земельну ділянку, також про Державну реєстрацію земельної ділянки,  та виправлення технічних помилок у відомостях з Державного земельного кадастру тощо.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.