Протягом 2019 року за надання адміністративних послуг до бюджетів Волинської області перераховано близько 890 тисяч гривень.

Найбільші надходження – 851 тис.  гривень бюджети отримали за послуги надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори надали 8926 таких послуг.

На безоплатній основі громадяни отримали понад 74 тис. послуг. Найчастіше громадяни зверталися з приводу видачі витягу з  Державного земельного кадастру про земельну ділянку, також про Державну реєстрацію земельної ділянки,  та виправлення технічних помилок у відомостях з Державного земельного кадастру тощо.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.