Кабінет Міністрів України в рамках поглиблення децентралізації передав землю сільгосппризначення поза межами населених пунктів першим семи об’єднаним територіальним громадам. Рішення про передачу земель було ухвалене на рівні Уряду наприкінці січня, і сьогодні вступає в практичну фазу реалізації. Серед них земельні ділянки державної власності у комунальну власність отримала Городищенська сільська ОТГ Луцького району Волинської області.

На церемонії підписання акту приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність від Городищенської ОТГ була присутня Соколюк Світлана Василівна а також від Головного управління Держгеокадастру у Волинській області В.О. начальника  Галицький Іван Олександрович.

Коментуючи процес, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підкреслив, що реформа децентралізації розпочалася рівно 4 роки тому – в лютому 2014 року та мала в своїй основі ідею розвитку потенціалу, який мають громади.

За минулі роки процес став незворотнім, передача фінансових та адміністративних повноважень закріплена законодавчо.

«А сьогодні, 27 лютого 2018 року, ми віддаємо те, що належить людям – передаємо землю у власність громадам», – сказав Глава Уряду.

Головним управлінням Держгеокадастру у Волинській області затверджений акт приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність. Згідно цього акту Городищенська сільська ОТГ Луцького району Волинської області у комунальну власність  отримала  926,48 га (в тому числі Городищенська сільська рада – 8,19 га, Несвічивська сільська рада – 49,24, Михлинська сільська рада  – 366,91 га, Бережанківська сільська рада – 165,85 га, Угринівська сільська рада – 336,28).