Інформація про результати здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) за топографо-геодезичною і картографічною діяльністю в 2019 році

Відповідно до Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік, затвердженого наказом Держгеокадастру від 30.11.2018 № 223, силами відділів державного геодезичного нагляду Головних управлінь Держгеокадастру в областях та м. Києві у 2019 році було заплановано проведення 323 планових перевірки суб’єктів господарювання у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності.

За 2019 рік здійснено 274 планових перевірок суб’єктів господарювання у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності (49 запланованих перевірок не відбулося).

Інформація про стан здійснення планових перевірок занесена у повному обсязі до Пілотного модуля системи заходів державного нагляду (контролю) для запуску ІАС (https://inspections.gov.ua).

завантажити в xlsx інформацію про результати здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) за топографо-геодезичною і картографічною діяльністю в 2019 році