20 квітня 2018 року о 11.00 відбулося засідання колегії Головного управління Держгеокадастру у Волинській області. У складі колегії був також заступник директора департаменту-начальник відділу економічного регулювання земельних відносин Департаменту міжнародної співпраці та ринку земель Держгеокадастру Микитенко Юрій Іванович. Темою засідання стало підведення підсумків роботи Головного Управління за 2017 рік та інші актуальні питання в роботі Головного управління.

До порядку денного були включені такі питання:

  1. Про підсумки роботи Головного управління Держгеокадастру у Волинській області за 2017 рік.
  2. Про стан підготовки та проведення земельних торгів у Головному управлінні Держгеокадастру у Волинській області за 2017 рік, і про заплановані обсяги продажу на 2018 рік.
  3. Про виконання плану перевірок на II півріччя 2017 року щодо питань дотримання земельного законодавства, використання та охорони земель усіх категорій і форм власності, родючості грунтів, і про стан перевірок на I півріччя 2018 року.
  4. Про стан підготовки та виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 року № 60-р щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.
  5. Про стан виправлення помилок в Державному земельному кадастрі та перенесення відомостей до Державного земельного кадастру.
  6. Про стан виконання робіт з обстеження наявності та фізичного стану пунктів Державної геодезичної мережі України (3 – го класу).
  7. Про координацію роботи державних підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадасту та стан оформлення прав на об’єкти нерухомого майна.
  8. Про стан забезпечення земельними ділянками учасників АТО.

За результатами колегії було прийняте рішення визнати  роботу Головного управління Держгеокадастру у Волинській області та територіальних структурних підрозділів задовільною.