У  2019 році  спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Волинській області за заявами громадян та юридичних осіб надали 28422 витяги із загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення. Найбільше документів – щодо наділів у Рожищенському (6100), Ковельському (4478) та Локачинському (3813) районах Волинської області.

Понад  50% таких витягів громадяни отримали за посередництвом онлайн-сервісів. Так, 14734 документів видано онлайн, а 13688 – у ЦНАПах області.

Довідково:

З 1 січня 2019 року набула чинності загальнонаціональна нормативна грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення. Дані цієї оцінки внесені до Державного земельного кадастру. Ці відомості з Державного земельного кадастру використовуються у всіх випадках, де потрібна інформація про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення, розташованої за межами населених пунктів.

Отримати витяг про нормативну грошову оцінку можна звернувшись у ЦНАП або онлайн за посередництвом Публічної кадастрової карти.