Тепер НАЗК має можливість провести повноцінний аналіз статків чиновників у поданих ними деклараціях

  У понеділок, 13 лютого, Міністерство юстиції України зареєструвало Порядок повної перевірки електронних декларацій чиновників. Про це інформує прес-служба уряду.

  “Міністерство юстиції сьогодні (13 лютого) невідкладно зареєструвало напрацьований робочою групою при Секретаріаті Кабміну Порядок повної перевірки електронних декларацій чиновників. Тож тепер НАЗК має можливість провести повноцінний аналіз статків чиновників у поданих ними електронних деклараціях”, – йдеться в повідомленні.

  Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) планує розпочати повну перевірку електронних декларацій чиновників на наступний день після того, як відповідний порядок, буде офіційно опубліковано.

  Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” повідомила голова НАЗК Наталія Корчак.

  “Якщо в понеділок реєструють документ про порядок проведення перевірок, і його офіційно опублікують, то з наступного дня ми можемо починати офіційно перевірку (декларацій)”, – сказала вона.

  За словами Корчак, після завершення повної перевірки агентство ухвалюватиме остаточне рішення по кожній декларації.

  Згідно з порядком, повна перевірка декларації відбувається упродовж 60 календарних днів із дня ухвалення рішення про проведення перевірки.

  У разі необхідності, терміни перевірки можуть продовжити, але не більш ніж на 30 календарних днів.