Послуги у земельній сфері доступні в інтернеті: на сайті Державної служби з питань геодезії, картографії  та кадастру та його управлінь у регіонах. Швидко та без зайвих клопотів отримати багато необхідних довідок та документів можна на порталі https://e.land.gov.ua/

Електронний сервіс допоможе замовити адміністративні та сервісні послуги.

Простий інтерфейс дозволяє безпроблемно отримати витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки  та  відомості Державного земельного кадастру. А також замовити  інформацію про суб’єкта речового права у Державному земельному кадастрі та довідки про осіб, що отримали доступ до інформації про суб’єкта речового права у Державному земельному кадастрі.

Окрім цього, можна отримати  довідку з державної статистичної звітності з кількісного обліку земель, подати заяву з надання дозволу на розроблення документації із землеустрою та оформити запит на отримання відомостей з документації із землеустрою з Державного фонду документації із землеустрою.

Перш за все треба зареєструватися та авторизуватися в електронному кабінеті за допомогою електронної пошти, електронного цифрового підпису, платіжної картки банку (BankID) або через мобільного оператора (MobileID).

Для зручності на порталі є відеоінструкції з покроковими схемами та докладними роз’ясненнями алгоритму дій. Також діє служба технічної підтримки та рубрика «Часті запитання».

Низку спеціалізованих послуг можна отримати і без авторизації. Їх перелік є на сторінці https://e.land.gov.ua/services

Безпосередньо з Публічної кадастрової карти можна замовити витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Просто обрати там потрібну земельну ділянку, заповнити запит та оплатити послугу он-лайн. Повідомлення про готовність документу надійде на вашу електрону пошту. Забрати готовий витяг можна у найближчому до вас ЦНАПі.