28 лютого на Волині провели щорічне навчання для керівників агрогосподарств та фермерів. Захід відбувся за організації департаменту агропромислового розвитку в приміщенні Драмтеатру імені Т.Г.Шевченка.

Участь у заході також взяли заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета, голова облдержадміністрації Олександр Савченко.

Олександр Савченко високо оцінив аграрну галузь області : «Ваша праця за 2018-й рік мною за п’ятибальною шкалою оцінюється на «п’ятірку з плюсом». Це стосується усіх сидячих у залі. Як і контролюючих органів, так і тих, хто призваний допомагати фермерам, і персонально усіх агровиробників, які плекають землю, які носять її на руках. Волинські аграрії займають один із провідних рядків в списку досягнень України, адже за урожайністю ми на 4-6 місцях. І це тішить».

Захід відбувся у фойє другого поверху до співпраці аграріїв запрошували партнери, аграрні служби області, зерноприймальні та зернопереробні підприємства, оператори мінеральних добрив та засобів захисту рослин, представники банківських установ. Також працювали консультаційні групи відповідних служб, які надавали роз’яснення із різних питань.

Серед консультаційних груп був представлений інформаційний стенд Головного управління Держгеокадастру у Волинській області.

Про новини земельного законодавства розповіли перший заступник начальника Головного управління  Держгеокадастру у Волинській області Анатолій Поляков та начальник відділу ринку та оцінки земель Майя Симоненко. Зокрема, присутнім роз’яснили Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні»внесення відомостей до Державного земельного кадастру про земельні ділянки, які використовуються Фермерськими господарствами згідно Державних актів на право постійного користування землеюоновлену грошову оцінку земельпорядок проведення аукціонів.