19 вересня 2019 року в приміщенні «Волинського науково-дослідного та проектного інституту землеустрою» відбулася виробнича нарада. Участь в нараді приймало керівництво Головного управління Держгеокадастру у Волинській області (включно з начальниками відділів міжрайонних управлінь), а також начальники виробничих районних відділів Волинської регіональної філії ДП «Центр ДЗК».

      Нарада проводилася під головуванням першого заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській Анатолія Юрійовича Полякова. Основною темою для обговорення була ситуація довкола стану проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності. Обговорення проводилося в форматі «питання-відповіді», де конкретно розглядалася ситуація по кожному району на території Волинської області. Між членами наради була узгодження спільна стратегія стосовно розв’язання проблемних питань щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення та внесення відомостей про них до публічної кадастрової карти.

Також на нараді піймалися такі запитання як:

  • Про стан проведення земельних торгів;
  • Щодо основних концепцій роботи Головного управління Держгеокадастру у Волинській області;
  • Про стан здійснення контролю за використанням та охороною земель;
  • Щодо оновлення НГО (нормативно грошової оцінки) земель населених пунктів;
  • Щодо виконання листа Держгеокадастру про подання оригіналів документів із землеустрою, відповідно до яких були сформовані земельні ділянки та складені документи, що посвідчують право власності на них.

В обговорені питання стосовно стану проведення земельних торгів також взяла участь керівниця  ДП «Волинського науково-дослідного та проектного інституту землеустрою» Н. Василенко.