Протягом 2017 року до Нововолинської міської ради та Головного управління Держгеокадастру у Волинській області звернулось понад триста учасників АТО, жителів м. Нововолинська, з заявами щодо виділення земельних ділянок.

Враховуючи, що в межах міста немає достатньої кількості земельних ділянок, щоб забезпечити всіх бажаючих, міською радою, спільно з Головним управлінням Держгеокадастру у Волинській області та суміжними сільськими радами було виготовлено документацію на земельні ділянки учасникам АТО на території сільських рад, біля м. Нововолинська.

Зокрема, надано 47 земельних ділянок на території Поромівської сільської ради, 96 земельних ділянок на території Грядівської сільської ради, 118 земельних ділянок на території Морозовичівської сільської ради.

На сьогодні виготовлено ще 60 проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Грибовицької сільської ради.

Всього виділено 321 земельну ділянку нововолинцям, які брали участь в антитерористичній операції.

Виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам АТО, жителям м. Нововолинська,  повністю фінансувалося Нововолинською міською радою за кошти місцевого бюджету.

26.12.2017 року в приміщенні Нововолинської міської ради відбулось урочисте вручення документів на землю учасникам антитерористичної операції за участю Нововолинського міського голови, представників Головного управління Держгеокадастру у Волинській області.