Від початку реалізації  проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, експерти Головного управління Держгеокадастру  Волинської області прийняли та опрацювали  32672 проекти землеустрою з інших областей України.

Зокрема, упродовж 2019 року таких проектів опрацьовано 9772. Позитивний висновок надано 7164 проектам, 2608 – негативний. На розгляді перебувають ще 127 проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Від початку року волинські фахівці  направили на погодження до інших областей  8013 проектів землеустрою. А загалом спеціалісти інших регіонів розглянули 25321 документацію з Волині та дали належну їй оцінку.

У Головному управлінні Держгеокадастру в області зараз  працює 18 експертів.

Довідково

Пілотний проект щодо впровадження принципу екстериторіальності  погодження землевпорядної документації працює в Україні з 1 жовтня 2016 року згідно постанови Кабінету міністрів України від 31.08.2016р.

В рамках проекту розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.