24 серпня Україна відзначає 30 річницю від дня проголошення Незалежності.  Тоді, у далекому вже 1991 році наша держава стала на шлях самостійного розвитку, духовного росту та національного самоствердження.

За цією датою — тисячолітня історія і новітнє відновлення України, в якому досягнення всього українського народу, результат нелегкого шляху до демократичних цінностей і реалізації права на свободу.

Від часу проголошення Незалежності українці знали і піднесення, і розчарування. Проте завжди мріяли і робили все від нас залежне для відродження України, бо розуміли, що вони и є творцями держави і несуть відповідальність за її майбутнє перед наступними поколіннями.

Нині, коли наша держава потерпає від військової агресії на Сході та посягань на її територіальну цілісність та свободу, патріотизм, відданість українським цінностям, прагнення свободи та мирного неба для наших синів і дочок стали не просто словами, а підґрунтям для об’єднання нашого народу заради однієї цілі – вільної, незалежної, процвітаючої  України як повноправного члена Європейської спільноти.

Зичу усім  вам міцного здоров’я, щастя, родинного добробуту, душевної рівноваги та впевненості в майбутньому!

 

 

 

В.о начальника

Головного управління Держгеокадастру у Волинській області

Сергій Волчок