Державні кадастрові реєстратори Волинської області з початку року опрацювали 7496 звернень з питань ведення Державного земельного кадастру.

За заявами громадян спеціалісти зареєстрували 4703 земельні ділянки та внесли 1149 відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Найбільше наділів зареєстрували у Луцькому – 525, Рожищенському – 475 та Горохівському – 367 районах Волині. У Іваничівському, Володимир-Волинському та Старовижівському ж внесено найбільше відомостей до Державного земельного кадастру – 267, 147 та 121 відповідно.

Також кадастрові реєстратори Волині надали 1565 витягів про земельну ділянку з ДЗК та виправили 54 технічні помилки у відомостях Державного земельного кадастру, які було допущено не з вини органу, що здійснює його ведення.

Загалом же з початку року громадяни подали 9437 заяв з ведення Державного земельного кадастру.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.