Головне управління Держгеокадастру  у Волинській області спростовує недостовірну інформацію, опубліковану на сайтах https://t1.ua/ та https://konkurent.in.ua/  щодо незаконного надання у власність земельної ділянки у Шацькому районі  учаснику АТО, інваліду дитинства, Євгенію Шматову.

Так,  громадянка Карасюк Надія Іванівна, яка зверталася із заявою про виділення їй земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Пульмівської сільської ради  і якій був наданий дозвіл на розробку документації із землеустрою, діяла неправомірно.

Вона реалізувала своє право на безоплатну приватизацію земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства ще у 2008 році, коли отримала у власність 0,2182 га на території Шацького району, про що підтверджує   державний акт ЯД 307415 від 02.04.2008 року. Про це пані Карасюк не повідомила і перевірка у 2016 році  не здійснювалася, тому дозвіл на  розробку землевпорядної документації був виданий незаконно.

Проект землеустрою, який був поданий Ніною Карасюк на затвердження до Головного управління Держгеокадастру у Волинській області 23.09.2019 року,  був не затверджений згідно  з її  ж наступною заявою від 01.10.2019 щодо залишення без розгляду попередню заяву “Про затвердження проекту землеустрою” від 23.09.2019.

До слова, проект на затвердження  Карасюк Ніна подавала до Головного управління Держгеокадастру у Волинській області і у 2017 році, однак тоді ж вона також відкликала свою заяву.

Таким чином факти, викладені у статтях, є неповними і неточними, а твердження, що начальник Головного управління Держгеокадастру  незаконно  надав земельну ділянку лучанину, хоча та перебуває у власності іншої людини, не відповідає дійсності.  Навпаки, вдалося запобігти незаконній  приватизації землі громадянкою  Карасюк, адже вона вже скористалася цим правом у 2008 році.