З 01.01.2019 розпочинається черговий етап подання суб’єктами декларування до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних електронних декларацій за 2018 рік відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Національним агентством з питань запобігання корупції розроблено  відповіді на поширені запитання при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також оновлено рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні. Зазначені матеріали розміщено на веб-сайті Національного агентства https://nazk.gov.ua у розділі «Декларування» та на внутрішньому порталі Держгеокадастру.

Ознайомитися з роз’ясненнями можна через посилання https://nazk.gov.ua/deklaraciya

 

Головне управління Держгеокадастру у Волинській області звертає увагу суб’єктів декларування, що  подання е-декларації – безумовна вимога антикорупційного законодавства. Умисне неподання декларацій передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність для усіх суб’єктів декларування.

Враховуючи невідворотність відповідальності за несвоєчасне подання  е-декларацій,  зобов’язую усіх суб’єктів декларування Головного управління Держгеокадастру у Волинській області підготуватися до чергового етапу декларування та перевірити дійсність електронних ключів.

За більш детальними роз’ясненнями звертатися у сектор запобігання та виявлення корупції Головного управління Держгеокадастру у Волинській області.