Права оренди на п’ятдесят одну ділянку реалізували у червні на Волині за посередництвом земельних аукціонів. Усі наділи – державної власності сільськогосподарського призначення. Їх загальна площа –  883,87 га. Вони розташовані у Володимир-Волинському, Горохівському, Ківерцівському, Ковельському, Локачинському, Маневицькому, Любомльському. Любешівському, Шацькому та Турійському районах. Нагадаємо, що у червні відбулися аукціони, які були відмінені раніше у зв’язку з карантином.

За підсумками торгів бюджети області щорічно отримуватимуть 1 млн грн..

Земельні аукціони – дієвий механізм, який дозволяє в ході конкурентних змагань суттєво підвищити вартість річної оренди на привабливі ділянки. Так, в ході торгів, що відбулися у 16 червня, вона зросла з 8 до 43% від нормативної грошової оцінки тобто уп’ятеро. Стартова ціна лота у Маневицькому районі  становила 18,7 тис.грн, а кінцева – 100 тис.грн.

Ціна оренди  ще однієї ділянки, розташованої у Ковельському районі, зросла з 8 до 40% від нормативної грошової оцінки. Стартова становила 7784,7 тис.грн, і зросла до 38 тис.грн

Нагадаємо, що  оголошення про майбутні земельні аукціони є у відкритому доступі. У них зазначено місце розташування, кадастровий номер, стартова ціна, час та місце проведення аукціону.