Щотижня державні кадастрові реєстратори Волинської області отримують та реєструють у системі майже півтори тисячі заяв від громадян щодо надання послуг з ведення Державного земельного кадастру.

Так, від початку 2016 року у Національній кадастровій системі зареєстровано 16838 таких заяв. Це на 5941 більше, аніж в аналогічному періоді 2015-го. Наразі опрацьовано, з урахуванням звернень, що надішли раніше, 16227 таких документів.

За усіма заявами внесено відомості до Державного земельного кадастру. Зокрема, за три місяці 2016-го, від громадян надійшло 9531 заява про Державну реєстрацію земельної ділянки, 9094 з них вже опрацьовано та надані відповіді.

Також отримано 5779 заяв щодо витягів з Державного земельного кадастру щодо земельної ділянки, 5710 витягів вже безпосередньо надано громадянам.

Нагадаємо, що в Україні діє електронна послуга Держгеокадастру “Замовлення витягу з Державного земельного кадастру”. За цей надійшло 298 таких заяв, у яких йдеться про волинські землі. Громадянам надано 264 позитивні відповіді, у 34 випадках – відмовлено у наданні послуги.

Довідково:

Система Державного земельного кадастру дає можливість оперативно отримувати необхідну інформацію про земельні ділянки на всій території України. Відомості до цієї бази даних вносяться, перевіряються, систематизуються та впорядковуються за єдиними, чітко визначеними правилами. Завдяки використанню при адмініструванні Державного земельного кадастру сучасних інформаційних технологій, відомості про землі є доступними як фахівцям, що працюють в сфері земельних відносин, так і зовнішнім користувачам, коло яких буде розширюватись.