Щодня до кадастрових реєстраторів Волині звертаються громадяни щодо надання різноманітних довідок, витягів, відомостей, погоджень у земельній сфері. Так, у 2020 році, за запитами волинян та мешканців інших областей, надано 86494 безкоштовні адміністративні послуги.

Найчастіше люди зверталися щодо реєстрації земельної ділянки, – отримали  64641 таку послугу. Також внесено 16997 відомостей (змін до них)  до Державного земельного кадастру про  земельну  ділянку з наданням витягу та  здійснено 4578 виправлень  технічної  помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, яка була допущена органом, що здійснює його ведення.

Частина адміністративних послуг у сфері земельного кадастру є платними. У січні-грудні 2020 року до бюджету спрямовано 1,9 млн грн.  за їх надання. Найбільш – за  витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, – громадяни сплатили  1,7 млн грн за ці довідки. Ще 213,1  тис.грн – за виправлення технічної  помилки у відомостях Державного земельного кадастру, не з вини органу,  що здійснює його ведення.

Нагадаємо, що усі адміністративні послуги у земельній сфері надаються виключно через ЦНАПи. Низку довідок можна замовити онлайн на сайті Держгеокадастру.