Від початку року до волинських експертів надійшло понад дев’ять тисяч  проектів землеустрою за принципом екстериторіальності.

Суть принципу полягає у тому, що  проекти вносять  до системи електронного документообігу Держгеокадастру в електронному вигляді, засвідчені електронним цифровим підписом розробника разом з  викопіюванням з кадастрової карти (плану), на якому відображено запроектовану земельну ділянку. Система електронного документообігу Держгеокадастру за принципом випадковості обирає територіальний орган Держгеокадастру, який здійснюватиме погодження проекту землеустрою

Відтак, волинські фахівці-експерти у січні-червні  2020 року опрацювали та підготували 9357  пакетів документацій, з них 7644 оцінено позитивно, 1713 – негативно.

До слова, у червні поточного року спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Волинській області розглянули 1271 проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які отримали рандомно, за принципом екстериторіальності. Надали 1011 позитивний та 260 негативних висновків щодо відповідності нормам та вимогам чинного законодавства.

В середньому, щодня волинські експерти опрацьовують 77 пакетів документацій.