Щодня до кадастрових реєстраторів Волині звертаються громадяни щодо надання різноманітних довідок, витягів, відомостей, погоджень у земельній сфері. Так, від початку цього року, за запитами волинян та мешканців інших областей, надано 103 тисячі 221  безкоштовну адміністративну послугу.

Найчастіше люди зверталися щодо реєстрації земельної ділянки, – отримали  45342 такі послуги. Також надано 40333 витяги з Державного земельного кадастру про  земельну  ділянку на  підтвердження державної реєстрації   земельної  ділянки та внесено 11765 відомостей (змін до них) про земельну ділянку до  Державного земельного кадастру .

Частина адміністративних послуг у сфері земельного кадастру є платними. Від 1 січня 2020 року до бюджету спрямовано майже 1,2 млн грн за їх надання. Найбільш – за  витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, – громадяни сплатили 1,04 млн грн за ці довідки. Ще 133,4  тис.грн – за виправлення технічної  помилки у відомостях Державного земельного кадастру, не з вини органу,  що здійснює його ведення.

Нагадаємо, що усі адміністративні послуги у земельній сфері надаються виключно через ЦНАПи. Низку довідок можна замовити онлайн на сайті Держгеокадастру.