Щиро вітаю вас з професійним святом!

День землевпорядника – свято справжніх професіоналів. Адже земля – наше національне багатство. Це наша святиня, годувальниця, невичерпне джерело натхнення українського народу. Тому й робота у земельній сфері – відповідальна, особлива і шанована.

Діяльність землевпорядної служби – надзвичайно важлива для суспільства. Особливо сьогодні. На часі – земельна реформа, децентралізація і передача управління земельними ресурсами у місцеві громади.

Можна впевнено стверджувати, що  наша служба  докладе всіх зусиль для виконання усіх  важливих завдань.  Адже у нас працюють професійні,  відповідальні фахівці сфери  земельних відносин, які люблять свою роботу і сумлінно її виконують.

Тож у цей святковий день бажаємо землевпорядникам міцного здоров’я, невичерпної енергії, добра, сили для досягнення поставлених цілей на благо України!

Впевнений, що ви з честю виконуєте  покладені на вас завданнями.

Тож бажаю вам мирного неба,  міцного здоров’я, благополуччя, успіхів у роботі, злагоди та нових творчих звершень у справі збереження та примноження нашого безцінного багатства на благо процвітання рідної України!

Добра і щастя вам та вашим родинам!

Начальник Головного управління

Держгеокадастру

у Волинській області                                                              Володимир Боярчук