У червні  2016 року на Волині заплановано провести шість земельних аукціонів, на які загалом виставлено вісім ділянок державної та комунальної власності.

  Так,  пропонуватиметься право оренди на 15,3 га державних земель сільськогосподарського призначення у Горохівсьокому та Іваничівському районах області. Загальна стартова ціна річного права користування –  32,6 тис.грн.

  Окрім того,  на торги також виноситься і право власності на 4,01 га із земель комунальної власності у Турійському, Локачинському, Горохівському та Камінь-Каширському районах. А стартуватимуть аукціони з 1,4 млн грн.  – саме така загальна початкова вартість цих  наділів. Цікавою є пропозиція червневих торгів у Горохівському районі – ділянка площею 3,5 га призначена для розміщення там об’єктів промислового виробництва.

  З огляду на статистику, які свідчить, що у середньому вартість продажу прав власності та оренди на аукціонах зростає на Волині на 30% від стартової, місцеві бюджети очікують на відчутні надходження.

  «Окрім того, що торги дозволяють відчутно підняти вартість землі, вони допомагають на конкурентних засадах залучити бізнес в область, сприяють його розвитку та мінімізують корупційну складову. А земля має господаря й не простоює під бур’янами», – наголошує начальник Головного управління Держгеокадастру в області Василь Василенко.