Традиційно перед початком жнив  ТзОВ «Волинь-зерно-продукт» збирає фахівців профільних галузей сільського господарства та друзів компанії на День поля. Так, він був організований 24 червня і став його з впевненістю можна назвати профільним форумом, у ході якого спілкувалися, обмінювалися досвідом спеціалісти різних аграрних напрямків.

  Взяв участь у Дні поля начальник Головного управління Держгеокадастру в області Василь Василенко. На його переконання, ТзОВ «Волинь-зерно-продукт»  є прикладом чесної та прозорої роботи у рамках правого поля, а також – соціально відповідального бізнесу. Група аграрних підприємств ТМ ВІЛІЯ займається обробітком близько 20 тис.га земель, що відносяться до 28 сільських та селищних рад Горохівського, Локачинського, Рожищенського, Турійського і Ковельського районів Волинської області та в Млинівського району Рівненської області. Компанія орендує землі у більше 10 тисяч пайовиків, яким своєчасно сплачує орендну плату, зокрема у 2015 році за паї селяни отримали 20 млн грн орендної плати, а цьогоріч очікувана сума сягне 30 млн грн..

  Окрім того, підприємство є постійним учасником земельних аукціонів в області та сплачує за гектар державної землі суми, які відповідають вимогам чинного законодавства, не занижуючи їх – переважно у рік не менше 8% від нормативної грошової оцінки.

  Начальник Головного управління Держгеокадастру в області Василь Василенко, разом з гостями Дня поля оглянули посіви групи компаній ТМ «Вілія» у Локачинському, Горохівському, Ковельському р-нах. Фахівці підприємства розповіли про сорти пшениці, сої та інших рослин.

  Також гості ТзОВ «Волинь-зерно-продукт» мали змогу ознайомитися із експозицією сільськогосподарської техніки, яка працює на полях та елеваторах підприємства.