У зв’язку з публікацією на сайтах https://t1.ua/ та https://konkurent.in.ua/  недостовірної інформацію щодо незаконного надання у власність земельної ділянки у Шацькому районі  учаснику АТО, інваліду дитинства, Євгенію Шматову, керуючись  Положенням про Головне управління Держгеокадастру у Волинській області та за зверненням учасника АТО, інваліда дитинства  Євгенія Шматова, а також інших учасників бойових дій на Сході України, у Головному управління Держгеокадастру у Волинській області розпочали службову перевірку.

Так, згідно наказу начальника Головного управління від 17.03.20121 № 29, перевірка розпочалася у відділі розпорядження землями сільськогосподарського призначення управління землеустрою та охорони земель Головного управління.

Вона здійснюється  для встановлення фактів неналежного виконання посадових обов’язків начальником відділу Жучко В.С. та працівниками відділу що призвело до витоку службової інформації, оприлюднення в ЗМІ  повідомлень, які не відповідають дійсності, розголошення персональних даних громадян, а також завдало шкоди репутації та авторитету учасника АТО та Головного управління.