На Волині цьогоріч для реалізації заходів Регіональної програми розвитку земельних відносин місцеві ради заклали у свої бюджети загалом 3,6 млн грн. Це на 160 тис. грн. більше, аніж у 2015-му.

  Переважно кошти передбачено для організації аукціонів (722 тис. грн), інвентаризацію земель (484 тис. грн), нормативну грошову оцінку земель населених пунктів (266 тис. грн) та земельних ділянок за межами населених пунктів (145 тис. грн), встановлення та зміну меж населених пунктів (400 тис. грн), а також для оновлення планово-картографічних матеріалів (398 тис. грн).

  У розрізі районів найбільше грошей закладено у бюджетах Горохівського  (563 тис. грн.), Іваничівського (424 тис. грн) Ківерцівського (409 тис. грн) а також міста Луцьк – (372 тис. грн). Переважно кошти освоять, проводячи інвентаризацію земель, грошову оцінку та розроблення документації із землеустрою для учасників АТО, виготовлення детального плану населеного пункту та організацію аукціонів.

  Окрім того, волинські земельники вже розпочали працювати над розробкою проекту Програми стратегії розвитку земельних відносин у Волинській області на 2017-2020 роки. Зокрема, утворена робоча група, яка нині працює над пріоритетними завданнями Програми.