У Волинській області визначено 99 привабливих для ведення бізнесу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які можуть зацікавити потенційних інвесторів.

  Волинські землевпорядники, які здійснили цю роботу, визначили із земель державної та комунальної власності вільні інвестиційно-привабливі наділи  загальною площею 506 га, які, або право оренди яких пропонуються для продажу на земельних торгах, аби в подальшому реалізувати там проекти з різних галузей економіки.

  Зокрема, 35 ділянок площею 223,2 га у власність та  64 наділи  площею 282,5 га – в оренду.

  У цьому переліку –  ділянки для будівництва об’єктів промислового, комерційного та рекреаційного призначення, житлового будівництва, розміщення логістичних центрів, регіональних гуртових ринків сільськогосподарської продукції, об’єктів дорожньої інфраструктури, які можуть зацікавити бізнес, в тому числі й іноземний.  «Наша область є прикордонною, чимало багато інвесторів зацікавлені у налагодженні співпраці та розвитку своєї справи тут», – каже начальник Головного управління Держгеокадастру в області Василь Василенко.

  Найбільші площі пропонованих інвесторам наділів – у містах Ковель (137,9 га) та Нововолинськ (73,4 га), а також – у Любомльському та Луцькому районах (72,4 та 53,2 га відповідно). А повний перелік цих наділів розміщений на сайті Головного управління Держгеокадастру у Волинській області у розділі «Інвестиційні ділянки».