Упродовж січня-травня 2016 волинські земельники надали громадянам 38 330 безкоштовних адміністративних послуг. Найчастіше мешканці області зверталися щодо реєстрації земельної ділянки – таких документів було видано 12 503.

  Окрім того надано 9283 витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки та 4362 довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (за даними форми 6-зем).

  Водночас, волинянам також надано і 8067 платних адміністративних послуг, за які до державного бюджету спрямовано 530,5 тис.грн.  Найбільше  надано витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку – за 7 538 довідок скарбниці отримали загалом 473 тис.грн.

  «Державні кадастрові реєстратори обалсті працюють оперативно, аби громадяни могли вчасно і без затримок отримати належні їм довідки, витяги та відомості. Аби спростити доступ до адмінпослуг, територіальні громади Волині теж поступово  підключаються до системи Державного земельного кадастру, а деякі довідки можна отримати за посередництвом мережі інтернет», – розповідає начальник Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Василь Василенко.