У Волинській області до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди на які готуються до реалізації з аукціонів, включено 218 наділів, загальною площею 4155,4 га.

  Найбільші площі таких земель – у Турійському (602,1 га), Локачинському (570,9 га) та Любомльському (551,3 га) районах. Більшість цих ділянок призначені для ведення для ведення товарного с/г виробництва та пропонуватимуться потенційним орендарям на аукціонах упродовж 2016 року. А десять наділів у Любомльському районі пропонуються для ведення рекреаційного та туристичного бізнесу та можуть бути  реалізовані на торгах для будівництва там баз відпочинку, адже розташовані на територіях поблизу озер та лісів.

  «Земельні аукціони наразі є найбільш прозорим шляхом передачі земель в оренду чи у власність, вони забезпечують відкритість у розпорядженні державними землями», – розповідає начальник відділу ринку та оцінки земель  Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Майя Симоненко.

  Нагадаємо, що від початку 2016 року у Волинській області  за посередництвом земельних торгів продано права оренди на 30 наділів  сільськогосподарського призначення державної власності  загальною площею 702,1 га. Щорічно їх користувачі сплачуватимуть до бюджету 581,2 тис. грн.

  Ознайомитися з переліком вищезгаданих земельних ділянок можна на сайті Держгеокадастру України у рубриці «Земельні аукціони».