Упродовж січня-травня 2016 року волиняни отримали 31718  безкоштовних адміністративних послуг у земельній сфері. Найчастіше громадяни зверталися щодо видачі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки та реєстрували наділи. Таких послуг було надано 8539  та 10 270 відповідно.

Водночас, за чотири місяці  поточного року було надано й 6446 платних послуг. Відтак, до загального фонду державного бюджету земельники Волині спрямували 413,2 тис.грн.

Переважно волиняни зверталися щодо отримання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку – таких довідок надано 5998.

«Державні кадастрові реєстратори працюють оперативно, аби громадяни могли вчасно і без затримок отримати належні їм довідки, витяги та відомості. Аби спростити доступ до адмінпослуг, територіальні громади Волині теж підключаються до системи Державного земельного кадастру», – розповідає начальник управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру в області Олена Ханас.

Довідково:

Держгеокадастр та його територіальні органи надають платні та безоплатні адмінпослуги за трьома основними напрямками:

1) внесення інформації до бази даних Державного земельного кадастру (державна реєстрація земельних ділянок, обмежень у використанні земель);

2) видача з бази даних витягів та довідок (витяг з Державного земельного кадастру про земельні ділянки, обмеження у використанні земель, довідка, що містить узагальнену інформацію про землі, викопіювання з кадастрової карти);

3) інші послуги (проведення державної експертизи тощо).