Упродовж п’яти місяців 2016 року до Головного управління Держгеокадастру у Волинській області надійшло 220 пакетів землевпорядної документації для перевірки на відповідність нормам чинного законодавства.

  Так, на обов’язкову державну експертизу отримано 189 документацій, добровільну – 29, вибіркову – 2.  Фахівці оцінили позитивно –  202, ще 15 – нині у роботі, а 3 – повернуто для доопрацювання.

  Найбільше  з січня по червень  експертам надійшло технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яку планують для передачі в оренду – таких пакетів експерти опрацювали 124. Ще 76 – проекти відведення земельних ділянок фізичним та юридичним особам.

  «Фахівці Головного управління здійснюють державну землевпорядну експертизу документації відповідно до норм чинного чинного законодавства і строк її проведення не перевищує 20 робочих днів. Усі документи ретельно аналізуються, й у разі потреби – повертаються на доопрацювання», – розповідає начальник Головного управління Держгеокадастру в області Василь Василенко.

  Довідково:

  Держгеокадастр забезпечує проведення державної експертизи землевпорядної документації. Фахівці земельного відомства досліджують, перевіряють, аналізують та оцінюють об’єкти експертизи на предмет їх відповідності вимогам законодавства, встановленим стандартам, нормам і правилам, а також готують обґрунтовані висновки для прийняття рішень щодо об’єктів експертизи.